Sokos logoEtusivu
Sokos logoEtusivu
Lasessor

Lasessor Lilies silkkituubihuivi

Hinta39,95 €
Alennus vain verkossa

3+1 PÄIVÄÄ tulossa pian!

Tee shoppailusuunnitelma valmiiksi lisäämällä 3+1 PÄIVÄÄ -tuotteet suosikkilistallesi. 3+1 PÄIVÄÄ Sokoksella, Sokos Emotionissa ja verkkokaupassa keskiviikosta sunnuntaihin 24.–28.9. Katso valikoima ennakkoon!

Tuotteen toiminnot

Lisää ostoskoriin latautuu
  
Haetaan myymäläsaatavuutta latautuu

Tuotekuvaus ja tuotetiedot

Tuotteen tiedot

Tuotekuvaus

Kevyt silkkituubihuivi, silkki on materiaalina ilmavan kevyt ja miellyttävän pehmeä. Silkkituubi on kevyesti rypytetty, huivin koko 70 x 80 cm, huivissa kaunis kukka- printti.

Silkkituubihuivi on pitkä huivi ommeltuna lenkiksi ja siinä yksi kierre joka auttaa huivia asettumaan kauniimmin kaulalle. Kun pujotat huivin kaulaasi kaksinkertaisena, se on kevyt mutta runsas. Jos haluat huivin asettuvan pienemmäksi, pujota se kaulaasi ja kierrä itsensä ympäri kerran tai kahdesti. Vasta tämän jälkeen pujota toinen pää kaulaasi.

Tuotetiedot
Alkuperämaa

Intia

Valmistaja

Lasessor Oy

Pesu- ja hoito-ohjeet

Hellävarainen käsinpesu

Materiaali

100% silkki

Mallinumero

LILIES

Tuotekoodi

6438574114757

Arviot

Tuotteesta ei ole vielä arvioita

Saatat pitää myös näistä

Tuotteet latautuu
  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu

Tuotesuosittelut voivat näkyä sinulle kohdennetusti