Markkinointiviestejä
Normaalihintaiset tuotteet –20 %
Sokos logoEtusivu
 
The INKEY List

The Inkey List Omega Water Cream Moisturizer geelikosteusvoide 50 ml

Hinta15,50 €Alennushinta S-Etukortilla12,40 €Yksikköhinta310,00 €/l

Normaalihintaiset tuotteet –20 % S-Etukortilla

Asiakasomistajapäivät 20.–23.8. Sokoksella, Sokos Emotionissa ja verkkokaupassa. Kauneuden- ja terveydenhoidon laitteista, pienkodinkoneista, valaisimista, patjoista, huonekaluista ja niiden tarvikkeista alennus on –15 %. Verkkokaupassa etu ei koske Diorin tuotteita.

Nyt ostoksille: Kosmetiikka | Naiset | Miehet | Lapset | Koti | Hyvinvointi | Kampanjasuosikit

Tuotteen toiminnot

Tuotekuvaus ja tuotetiedot

Tuotekuvaus

Kevyt, vesipohjainen geelikosteusvoide, joka kosteuttaa välittömästi ihoa tekemättä sitä rasvaiseksi. Tukee ihon suojamuuria.
Yksinkertainen yhdistelmä koostuu omega-rasvahapoista, glyseriinistä, betaiinista ja niasiiniamidista, jotka yhdessä auttavat kosteuttamaan ihoa pitkäaikaisesti, auttavat hallitsemaan talin tuotantoa ja tasoittavat ihon sävyä.

Tuotetiedot

Ainesosat

Water (Aqua / Eau), Dicaprylyl Carbonate, Glycerin, Niacinamide, Propanediol, Betaine, Polyglyceryl-4 Isostearate, Coco-Caprylate/Caprate, Magnesium Sulfate, Glycosphingolipids, Glycolipids, Sodium Benzoate, Disteardimonium Hectorite, Oleic Acid, Potassium Sorbate, Citric Acid, Polyglycerin-3.

.

(Tarkastathan aina ainesosaluettelon tuotepakkauksesta)

Alkuperämaa

Yhdistynyt kuningaskunta

Markkinoijan tiedot

Dermarome Ab
Rosenlundsgatan 50 4 tr 11863 Stockholm Sweden

Käyttöohjeet

Käytä aamuin illoin puhdistuksen, seerumin ja hoitojen jälkeen ja hiero herneenkokoinen määrä kasvoille ja kaulalle. Levitä aamulla ennen aurinkovoidetta ja käytä illalla ihonhoitorutiinisi viimeisenä vaiheena.

Använd morgon och kväll, efter rengöring, serum och behandlingar, massera in en ärtstorlek i ansikte och hals. Applicera före SPF på förmiddagen och använd som ditt sista steg i PM.

Tuotekoodi

5060879823204

Arviot (1)

Keskiarvo3/5

Tuotearvostelun voi kirjoittaa vain asiakas, joka on ostanut kyseisen tuotteen Sokoksen verkkokaupasta.

  • arvosana3/5

    TinaVahvistettu osto

    arvosana3/5

    Tina
    Vahvistettu osto

    Hajusteeton hajulla

    Raaka-aineista jokin haisee nenääni niin voimakkaasti, etten pysty käyttämään tätä kasvoillani. Haju on maskuliininen, kuin jokin partabalsami. Saattaisi olla oikeasti mieleinen voide miehelle, sillä koostumus on mukavan kevyt ja imeytyy hyvin. Minulla tuubi ei kuitenkaan mennyt hukkaan: käytin sen jalkavoiteena! Siihen vallan miellyttävä kevyen koostumuksensa ja tehokosteuttavan vaikutuksensa ansiosta. Saattaisin jopa ostaa uudelleen tähän tarkoitukseen :)

Samankaltaisia tuotteita

Tuotteet latautuu
  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu

Tuotesuosittelut voivat näkyä sinulle kohdennetusti

Merkiltä The INKEY List

Tuotteet latautuu
  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu

Tuotesuosittelut voivat näkyä sinulle kohdennetusti

Saatat pitää myös näistä

Tuotteet latautuu
  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu

Tuotesuosittelut voivat näkyä sinulle kohdennetusti