Markkinointiviestejä
Sokos logoEtusivu
Sokos logoEtusivu
 
Gucci

Gucci Guilty Pour Femme Absolu Parfum 60 ml -tuoksu

Hinta179,00 €Yksikköhinta2 983,33 €/l

Talviale jopa –50 %

Ale on alkanut! Kosmetiikan, muodin ja kodin merkkituotteita jopa 50 % alennuksella S-Etukortilla. Voimassa Sokoksella, Sokos Emotionissa ja verkkokaupassa 25.1.2026 asti. Tuotteita saatavana rajoitettu erä. Katso kaikki tarjoukset

Tuotteen toiminnot

  

Tuotekuvaus ja tuotetiedot

Tuotekuvaus

Jokaisella nautinnolla on oma tuoksunsa, mikä on sinun? Gucci Guilty Absolu de Parfum Pour Homme ja Pour Femme ovat harvinaisten vuosikertojen duo. Gucci Guilty Absolu de Parfum Pour Femme on intensiivinen, kukkaisen pihkainen tuoksu, joka on luotu nautinnon tuottajaksi. Sen sydämessä tumma Amaretto kahvin uute tuo esiin poltetun aromin, joka muistuttaa kahvipohjaisen sekoituksen samettista makua. Hellästi sekoitettuna tonkapavun kanssa se luo ylellisen ja vangitsevan koostumuksen, joka kontrastoi Wisteria Accord -tuoksun makeuden kanssa. Lopputuloksena on naisille tehty tuoksu, joka kestää tuntikausia - ripaus hienostuneisuutta, aistillisuutta ja mysteeriä, joka sopii täydellisesti mihin tahansa tilaisuuteen, erityisesti illanviettoon hämärässä, intiimissä tilassa. Syvän punainen pullo paljastaa ehdottomasti Guilty -tuoksun, joka on luotu vahvalle, itsevarmalle ja sensuellille naiselle, joka antaa periksi kiusauksille.

Suihkaise tätä intensiivistä miestentuoksua pulssikohtiin kaulalle ja ranteisiin, koukuttavan tuoksun takaamiseksi joka kestää koko päivän.

Tuotetiedot

Koko

60ML

Ainesosat

ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES, HEXAMETHYLINDANOPYRAN, VANILLIN, LINALYL ACETATE, POGOSTEMON CABLIN OIL, COUMARIN, CITRUS AURANTIUM BERGAMIA (BERGAMOT) PEEL OIL, LIMONENE, TRIMETHYLCYCLOPENTENYL METHYLISOPENTENOL, CITRONELLOL, GERANIOL, HYDROXYCITRONELLAL, GERANYL ACETATE, CINNAMYL ALCOHOL, BENZALDEHYDE, AMYL SALICYLATE, DIMETHYL PHENETHYL ACETATE, LINALOOL, PINENE, BETA-CARYOPHYLLENE, ISOEUGENYL ACETATE, ROSE KETONES, TERPINEOL, ISOEUGENOL, ROSE FLOWER OIL/EXTRACT, CITRAL, TERPINOLENE, ALPHA-TERPINENE, CINNAMAL.

.

(Tarkastathan aina ainesosaluettelon tuotepakkauksesta)

Alkuperämaa

Italia

Maahantuoja

Sirowa Finland
Miestentie 9 C, 02150 Espoo

Tuotekoodi

3616305931177

Lisätiedot

Vaaralausekkeet

H225 Helposti syttyvä neste ja höyry

Turvalausekkeet

(P102) Säilytä lasten ulottumattomissa.

(P210) Suojaa lämmöltä/kipinöiltä/avotulelta/kuumilta pinnoilta. - Tupakointi kielletty.

(P211) Ei saa suihkuttaa avotuleen tai muuhun sytytyslähteeseen.

(P412) Ei saa altistaa yli 50 °C/122 °F lämpötiloille.

Huomio

Toimi aina tuotteen etiketissä olevien tietojen mukaisesti.

GHS02 – syttyvä

Samanlaisia tuotteita

Tuotteet latautuu
  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu

Tuotesuosittelut voivat näkyä sinulle kohdennetusti

Merkiltä Gucci

Tuotteet latautuu
  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu

Tuotesuosittelut voivat näkyä sinulle kohdennetusti

Saatat pitää myös näistä

Tuotteet latautuu
  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu

Tuotesuosittelut voivat näkyä sinulle kohdennetusti