Markkinointiviestejä
Hyödynnä jopa –25 % etu
Sokos logoEtusivu
 
Smuuti Skin

Smuuti Skin Strawberry Boost Serum 30 ml

Hinta15,90 €Alennushinta S-Etukortilla12,70 €Yksikköhinta530,00 €/l

Vitamiinit ja ravintolisät –25 %

S-Etukortilla normaalihintaiset vitamiinit ja ravintolisät –25 % Sokoksella ja verkkokaupassa 6.9. asti. Katso myös syyskuun uudet S-Etutuotteet kosmetiikassa.

Tuotteen toiminnot

Tuotekuvaus ja tuotetiedot

Tuotekuvaus

Heleyttävä C-vitamiini seerumi päivittäiseen käyttöön. Seerumi sisältää mansikkauutetta, glutationia sekä kahta hellävaraista C-vitamiinin muotoa. Yhdessä nämä ainesosat tuovat iholle kirkastavaa ja antioksidanttista vaikutusta, ja kapselointi auttaa pitämään C-vitamiinit stabiileina ja tehokkaina tuotteessa. Päivittäinen antioksidanttien käyttö auttaa suojaamaan ihoa vapailta radikaaleilta ja tukee samalla ihon tervettä hehkua. Raikas geelimäinen koostumus imeytyy nopeasti ja tuo iholle välitöntä hehkua. Ei lisättyjä hajusteita tai eläinperäisiä ainesosia.

Tuotetiedot

Ainesosat

AQUA, BUTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, PROPANEDIOL, 1,2-HEXANEDIOL, NIACINAMIDE, PANTHENOL, 3-O-ETHYL ASCORBIC ACID, ASCORBYL GLUCOSIDE, FRAGARIA VESCA (STRAWBERRY) FRUIT EXTRACT, GLUTATHIONE, METHYLPROPANEDIOL, POTENTILLA ANSERINA EXTRACT, POLYQUATERNIUM-51, AVENA SATIVA (OAT) KERNEL EXTRACT, CYNARA SCOLYMUS (ARTICHOKE) LEAF EXTRACT, BETA-GLUCAN, HYDROGENATED LECITHIN, CAMELLIA SINENSIS LEAF WATER, SUCROSE DISTEARATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, HYDROXYPROPYL CYCLODEXTRIN, HYDROGENATED LECITHIN, CENTELLA ASIATICA EXTRACT, FICUS CARICA (FIG) FRUIT EXTRACT, CERAMIDE NP, ARGININE, CARBOMER, ETHYLHEXYLGLYCERIN, TOCOPHEROL, SODIUM HYALURONATE, XANTHAN GUM, ADENOSINE, CYANOCOBALAMIN

(Tarkastathan aina ainesosaluettelon tuotepakkauksesta)

Alkuperämaa

Korean tasavalta

Yhteystiedot

Biorius
1300 Wavre, Belgium

Käyttöohjeet

Lisää seerumia puhdistetuille kasvoille kasvoveden jälkeen. Lisää lopuksi kosteusvoidetta tarpeen mukaan. Sopii käytettäväksi aamuin illoin.

Ta en lagom mängd i händerna och klappa in på rengjord hud. Följ upp med fuktkräm vid behov.

Tuotekoodi

6429811202894

Arviot (1)

Keskiarvo1/5

Tuotearvostelun voi kirjoittaa vain asiakas, joka on ostanut kyseisen tuotteen Sokoksen verkkokaupasta.

  • arvosana1/5

    Sonja N.Vahvistettu osto

    arvosana1/5

    Sonja N.
    Vahvistettu osto

    Pipetti ei toimi

    Tuotetta ei saa ulos pullosta, koska ”seerumi” on niin geelimäistä, ettei se mene pipetin sisään. Pipetillä pitäisi pumpata, mutta se vie ilmaa c-vitamiinin sekaan, joka puolestaan hapettaa tehoaineet käyttökelvottomiksi. En suosittele.

Samankaltaisia tuotteita

Tuotteet latautuu
  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu

Tuotesuosittelut voivat näkyä sinulle kohdennetusti

Merkiltä Smuuti Skin

Tuotteet latautuu
  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu

Tuotesuosittelut voivat näkyä sinulle kohdennetusti

Saatat pitää myös näistä

Tuotteet latautuu
  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu

Tuotesuosittelut voivat näkyä sinulle kohdennetusti