Sokos logoEtusivu
Sokos logoEtusivu
Clinique

Clinique My Happy Baby Bouquet EdP 15 ml tuoksu

Hinta29,90 €Yksikköhinta1 993,33 €/l

Tuotteen toiminnot

Lisää ostoskoriin latautuu
Haetaan myymäläsaatavuutta latautuu

Tuotekuvaus ja tuotetiedot

Tuotteen tiedot

Tuotekuvaus

My Happy Fragrance Baby Bouquet Eau de Parfum on tuoksusumu, jossa on vaaleaa mandariinia ja sydän oransseja kukkien terälehtiä. Tuoksu on lempeä, rauhoittava ja miellyttävä käyttää. Käytä tätä rauhoittavaa tuoksusumua yksin tai useissa kerroksissa. Sekoita omia tuoksujasi 6 eri Clinique My Happy™ -tuoksun kanssa. Myydään erikseen.

Tuoksuhuomautukset: Mandariini, oranssit kukkien terälehdet, myski.

Tuotetiedot
Koko

15ML

Ainesosat

Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Water\Aqua\Eau, Benzyl Salicylate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Limonene, Linalool, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Geraniol, Eugenol, Citral, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

(Tarkastathan aina ainesosaluettelon tuotepakkauksesta)

Alkuperämaa

Yhdysvallat

Käyttöohjeet

Suihkuta pulssipisteisiin: ranne, kaula ja rinta. Keskeiset kohdat, kuten niska, ranteiden sisäpuoli ja polvien takana, tuottavat enemmän kehon lämpöä, mikä auttaa aktivoimaan tuoksun.
Saadaksesi kaiken irti tuoksustasi suihkun tai kosteusvoiteen jälkeen.

Tuotekoodi

0192333030752

Arviot

Tuotteesta ei ole vielä arvioita

Saatat pitää myös näistä

  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu

Tuotesuosittelut voivat näkyä sinulle kohdennetusti