Markkinointiviestejä
Sokos logoEtusivu
 
 
Essence

essence what the fake! PRESS-ON NAILS manicure set 04 BARE WHITE 28 st

Hinta4,99 €Yksikköhinta0,18 €/kpl

Etukoodilla yksi normaalihintainen ostokerta –20 %

KirjauduUlkoinen linkki ja lisää ostoskorin Yhteenveto-osiossa etukoodi SOKOS20. Edun voit hyödyntää myös myymälöissä S-mobiilikupongilla yhdessä S-Etukortin kanssa 16.–24.12. 1 etu/kuponki. Joulutoimitukset viimeistään 17.12. Postilla tai PostNordilla. Pidennetty palautus 6.1.2026 asti.

Tuotteen toiminnot

  

Tuotekuvaus ja tuotetiedot

Tuotekuvaus

Tee kynnet muutamassa minuutissa essencen what the fake! tekokynsillä PRESS-ON NAILS -manikyyrisarja 04 BARE WHITE.. Tämä setti sisältää 24 laadukasta painokynttä 12 eri koossa, ja se on suunniteltu neliömäiseen muotoon valkoisessa sävyssä. Tarkan istuvuuden ja laadun ansiosta kynnet mukautuvat täydellisesti luonnolliseen kynsien muotoon – ja lopputulos on salonkilaatuinen. Sarjaan kuuluu myös kynsiliima, manikyyritikku, minikynsiviila ja kynsienpuhdistuspyyhe – kaikki tarvittava sujuvaan ja pitkäkestoiseen manikyyriin. Helppo levittää, ja ihastut varmasti!

Tuotetiedot

Väri

BARE WHITE

Koko

04

Ainesosat

essence what the fake! nail cleaner wipe INGREDIENTS: ALCOHOL, AQUA (WATER).

(Tarkastathan aina ainesosaluettelon tuotepakkauksesta)

Alkuperämaa

Kiina

Valmistaja

cosnova
Frankfurt (D-65843)
service@cosnova.eu, +49-6196-76156-0

Käyttöohjeet

Valmistele kynnet puhdistamalla ne kynsienpuhdistuspyyhkeellä. Valitse oikeat kynsikoot ja viilaa ne hellävaraisesti parhaan istuvuuden takaamiseksi. Levitä pieni määrä liimaa sekä luonnolliseen että tekokynteen ja levitä se tasaisesti. Odota 5 sekuntia ennen kuin painat tekokynnet kynnelle Aloita pikkurillistä ja säästä peukalo viimeiseksi. Paina ja pidä 30 sekunnin ajan. Pyyhi ylimääräinen liima pois manikyyripuikolla välittömästi. Vinkki: vähemmän liimaa tarkoittaa vähemmän sotkua ja puhtaampaa tulosta.

Förbered naglarna genom att rengöra dem med nagelrengöringsservetten. Välj rätt nagelstorlekar och fila försiktigt för bästa passform. Applicera en liten prick lim på både den naturliga och press-on nageln och fördela den jämnt. Vänta 5 sekunder innan du trycker på. Börja med din pinky och spara tummen till sist. Tryck ned och håll in i 30 sekunder. Använd manikyrpinnen för att torka bort överflödigt lim omedelbart. Tips: mindre lim innebär mindre kladd och ett renare resultat.

Säilytys

Säilytä viileässä ja kuivassa paikassa.

Förvaras svalt och torrt.

Tuotekoodi

4059729543059

Lisätiedot

Vaaralausekkeet

H225 Helposti syttyvä neste ja höyry

H319 Ärsyttää voimakkaasti silmiä

Turvalausekkeet

(P101) Jos tarvitaan lääkinnällistä apua, näytä pakkaus tai varoitusetiketti.

(P102) Säilytä lasten ulottumattomissa.

Huomio

Toimi aina tuotteen etiketissä olevien tietojen mukaisesti.

GHS02 – syttyväGHS07 – terveysvaara/vaarallinen otsonikerrokselle

Samanlaisia tuotteita

Tuotteet latautuu
  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu

Tuotesuosittelut voivat näkyä sinulle kohdennetusti

Merkiltä Essence

Tuotteet latautuu
  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu

Tuotesuosittelut voivat näkyä sinulle kohdennetusti

Saatat pitää myös näistä

Tuotteet latautuu
  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu

Tuotesuosittelut voivat näkyä sinulle kohdennetusti