Sokos logoEtusivu
Sokos logoEtusivu
Tom Ford

Tom Ford Oud Wood Deodorant Stick 75 ml

Hinta66,00 €Yksikköhinta880,00 €/l

Yksi kosmetiikan, muodin ja kodin tuote –20 %

Koskee yhtä normaalihintaista kosmetiikan, muodin tai kodin tuotetta verkkokaupassa S-Etukortilla ja etukoodilla ETUSI20. Edun voit hyödyntää myös myymälöissä S-mobiilikupongilla yhdessä S-Etukortin kanssa. Voimassa 28.7.–3.8.

Tuotteen toiminnot

Haetaan myymäläsaatavuutta

Tuotekuvaus ja tuotetiedot

Tuotteen tiedot

Tuotekuvaus

Harvinainen. Eksoottinen. Ainutkertainen. Agarpuu on yksi harvinaisimmista, arvokkaimmista ja kallisarvoisimmista tuoksumaailman raaka-aineista, jota käytetään usein suitsukkeena temppeleissä. Se muodostaa myös suositun Tom Ford Private Blend Oud Wood -tuoksun sydämen. Ensituoksun muodostavat eksoottinen ruusupuu ja kardemumma, joiden jälkeen on vuorossa arvokkaan agarpuun, santelipuun ja vetiverin sekoitus. Tonkapapu ja ambra antavat tuoksulle lämpöä ja aistikkuutta. Sopii sekä naisille että miehille.
Tuoksuvivahteet: Rare Oud Wood, Sandalwood, Chinese Pepper, Rosewood, Tonka Bean, Vanilla

Tuotetiedot
Koko

75ML

Ainesosat

Sodium palmate, sodium palm kernelate, water\aqua\eau, glycerin, fragrance (parfum), sodium chloride, tocopherol, pentaerythrityl tetra-di-t-butyl hydroxyhydrocinnamate, benzoic acid, tetrasodium edta, linalool, titanium dioxide (ci 77891), iron oxides (ci 77492), iron oxides (ci 77499), red 4 (ci 14700)

(Tarkastathan aina ainesosaluettelon tuotepakkauksesta)

Alkuperämaa

Yhdistynyt kuningaskunta

Tuotekoodi

0888066035309

Arviot

Tuotteesta ei ole vielä arvioita

Saatat pitää myös näistä

Tuote latautuu
Tuote latautuu
Tuote latautuu
Tuote latautuu

Tuotesuosittelut voivat näkyä sinulle kohdennetusti