Muoti & koti –20% S-Etukortilla! Kaikki tarjoukset

Sokos logoEtusivu
Sokos logoEtusivu
Noisy May

Noisy May NMCorie puffertakki

Hinta119,99 €Alennushinta S-Etukortilla36,00 €
Alennus vain verkossa

Tee tilaa uudelle: Muoti ja koti –20% S-Etukortilla pe–ma!

Etu koskee normaalihintaisia naisten ja miesten muodin tuotteita sekä kodin valikoimaa. Voimassa Sokoksella ja verkkokaupassa perjantaista maanantaihin 12.–15.9. Ostoksille: Naisten muoti | Miesten muoti | Koti

Tuotteen toiminnot

väri: BLACK
Valittu koko: M
Lisää ostoskoriin latautuu
  
Haetaan myymäläsaatavuutta latautuu

Tuotekuvaus ja tuotetiedot

Tuotteen tiedot

Tuotekuvaus

Noisy May NMCorie puffertakki, vettähylkivä ja tuulenpitävä kangas. Hupullinen malli, vetoketjukiinnitys, sivutaskut, kiristysnyöri helmassa, jota kiristämällä takkiin saa volyymin tuntua. Reilu, puffermallinen takki; jos takin ei halua olevan todella muhkea, niin on suositeltavaa ottaa yksi koko pienempi kuin mikä normaalisti käytössä.

Tuotetiedot
Alkuperämaa

Kiina

Valmistaja

Bestseller Wholesale Finland Oy

Pesu- ja hoito-ohjeet

Käsinpesu, noudata tuotteen hoito - ja pesuohjetta.

Materiaali

100% polyesteri- polyuretaani pinnoitettu

Mallinumero

27030892

Tuotekoodi

5715600837424

Arviot (1)

Keskiarvo2/5

  • arvosana2/5

    NiinaVahvistettu osto

    arvosana2/5

    Niina
    Vahvistettu osto

    Valtava

    Kuvassa näytti kivalta, päällä näytti kanyewestin jättitakilta, nauroin koko päivän. Olisi pitänyt ottaa ainakin 3 kokoa pienempi jolloin hihat olisi olleet liian lyhyet. Materiaali oli ihana ja hihojen peukaloaukot erittäin jees. Tämä on siis oikeasti jäätävän muhkea!

Saatat pitää myös näistä

  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu

Tuotesuosittelut voivat näkyä sinulle kohdennetusti