Siirry suoraan sisältöön
Cacharel

Cacharel Yes I am Bloom Up EdP tuoksu 30 ml

Hinta42,90 €

Tuotteen toiminnot

Haetaan myymäläsaatavuutta

Tuotekuvaus ja tuotetiedot

Tuotteen tiedot

Tuotekuvaus

Yes I am Bloom Up! Tuoksu, joka on hedelmäinen ja kukkainen tuoksu. Se on omistettu optimistisille naisille, jotka valloittavat glamourillaan. Säkenöivä tuoksu, jossa on ikoninen kukkien- ja hedelmien vivahteinen kontrasti. Se tuo välittömästi hymyn kasvoillesi!

YES I AM Bloom Up on hyvän mielen ja optimismin tuoksu. Pehmeän räiskyvä tuoksu, jota Cacharelilta ei ole ennen nähty.

Ikonisesta huulipunaa muistuttavasta YES I AM -tuoksusta tulee ylellisempi versio kuin koskaan ennen. Läpikuultava ja energisen punainen, vauhdin ja optimismin väri sekä kiiltävä viimeistely korostavat pullon kaunista pintarakennetta.

Tuoksuperhe: Hedelmäinen-kukkainen
Alkutuoksu: punaiset marjat, vihreä mandariini
Sydäntuoksu: pioni, appelsiininkukka
Pohjatuoksu: bentsoiini, santelipuu

Tuotetiedot
Koko

30ML

Ainesosat

ALCOHOL • PARFUM / FRAGRANCE • AQUA / WATER • BENZYL SALICYLATE • HYDROXYCITRONELLAL • BENZYL ALCOHOL • LIMONENE • ETHYLHEXYL SALICYLATE • BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE • CITRONELLOL • LINALOOL • COUMARIN • METHYL ANTHRANILATE • FARNESOL • BENZYL BENZOATE • GERANIOL • CI 17200 / RED 33 • CI 60730 / EXT. VIOLET 2 (F.I.L. Z70019462/1).

(Tarkastathan aina ainesosaluettelon tuotepakkauksesta)

Alkuperämaa

Ranska

Valmistaja

Cacharel Parfums

Tuotekoodi

3614273756402

Arviot

Tuotteesta ei ole vielä arvioita

Saatat pitää myös näistä

Tuote latautuu
Tuote latautuu
Tuote latautuu
Tuote latautuu

Tuotesuosittelut voivat näkyä sinulle kohdennetusti