Sisältöön
Jack & Jones

Jack&Jones Ewing parkatakki

Hinta-

Yksi muodin ja kodin tuote –20 %

Yksi muodin ja kodin tuote –20 % S-Etukortilla ja etukoodilla ETUSI20. Voimassa Sokos-tavarataloissa ja verkossa 11.5. asti. Ei voi yhdistää muihin etuihin. Lisää etukoodi ostoskorin yhteenvedossa ”Käytä etukoodi” kenttään.

Tuotteen toiminnot

Haetaan myymäläsaatavuutta

Tuotekuvaus ja tuotetiedot

Tuotteen tiedot

Tuotekuvaus

Miesten pitkä hupullinen parkatakki talvioloihin, hupussa karvareunus.

Takki on valmistettu polyesteristä sekä kierrätetystä polyesteristä, mikä tekee takista ympäristöystävällisen vaihtoehdon. Takki on vedenkestävä, joten se suojaa sinua sateelta ja lumelta. Takissa on suojaava vetoketjukiinnitys ja vetoketjulliset sivutaskut sekä povitasku tarjoavat turvallisen säilytyksen pienille tavaroillesi. Hupussa on pehmeä karvareunus, joka pitää sinut lämpimänä ja suojaa kasvojasi tuulelta ja pakkaselta. Hihansuissa on tuulensuojaresorit, jotka pitävät viiman ja kylmän ilman poissa. Takin koon 52 takapituus on 82 cm, mikä varmistaa hyvän peiton ja suojan kylmillä keleillä.

Tämä parkatakki on tyylikäs valinta, joka samalla pitää sinut lämpimänä talven haasteista huolimatta.

-Vedenpitävä
-Vetoketjukiinnitys
-Tuulensuojaresorit hihansuissa.
Suojaava vetoketju kiinnitys ja vetoketjulliset taskut sivuilla sekä sisätasku. Hihansuissa tuulensuojaresori. Vedenkestävä materiaali. Kierrätettyä polyesteria. Takin koon 52 takapituus 82cm.

Tuotetiedot
Alkuperämaa

Myanmar

Pesu- ja hoito-ohjeet

Konepesu

Materiaali

50% polyesteri 50% kierrätetty polyesteri

Mallinumero

12235858

Tuotekoodi

5715424270858

Arviot

Tuotteesta ei ole vielä arvioita

Saatat pitää myös näistä

Tuotesuosittelut voivat näkyä sinulle kohdennetusti