Sokos logoEtusivu
Didriksons

Didriksons Aiko parkatakki

Hinta300,00 €
Alennus vain verkossa

Takit ja kengät –20 % S-Etukortilla

Normaalihintaiset naisten ja miesten takit ja kengät –20% S-Etukortilla. Voimassa Sokos-tavarataloissa ja verkkokaupassa 13.–19.10. Etua ei voi yhdistää muihin alennuksiin. Naisten takit | Miesten takit | Naisten kengät | Miesten kengät

Tuotteen toiminnot

  

Tuotekuvaus ja tuotetiedot

Tuotteen tiedot

Tuotekuvaus

Moderni parka, joka on suunniteltu naiselle, joka etsii päivitettyä trendikästä siluettia. Klassiset yksityiskohdat ja kevyt fiilis, A-mallinen. Säädettävä huppu. Taskujen kokonaismäärä: 3. Huppu ilman pehmustetta,Pehmustettu kaulus. Koristeellinen hupun pää ja painonapit. Paksu kiristysnyöri hupussa.100% Tuulen- ja vedenpitävä, teipatut saumat.

Tuotetiedot
Alkuperämaa

Kiina

Valmistaja

Didriksons Finland oy

Pesu- ja hoito-ohjeet

Hienopesu 40°C. Pese vaate ensimmäisellä kerralla erikseen. Sulje vetoketjut, napit ja tarranauhat ennen pesua. Konepesu, varovainen linkous. Vältä huuhteluaineen käyttöä. Ei saa valkaista. Älä kuivapese.

Materiaali

päällinen: polyesteri/polyamidi, täyte ja vuori: 100% polyesteri

Mallinumero

504837

Tuotekoodi

7333371158579

Arviot

Tuotteesta ei ole vielä arvioita

Saatat pitää myös näistä

Tuotteet latautuu
  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu

Tuotesuosittelut voivat näkyä sinulle kohdennetusti