Markkinointiviestejä
Sokos logoEtusivu
 
 
NYX Professional Makeup

NYX Professional Makeup Epic Wear Metallic Liquid Eyeliner silmänrajauskynä 3,5 ml

Hinta15,90 €Alennushinta S-Etukortilla12,70 €Yksikköhinta3 975,00 €/l

Etukoodilla yksi normaalihintainen ostokerta –20 %

KirjauduUlkoinen linkki ja lisää ostoskorin Yhteenveto-osiossa etukoodi SOKOS20. Edun voit hyödyntää myös myymälöissä S-mobiilikupongilla yhdessä S-Etukortin kanssa 16.–24.12. 1 etu/kuponki. Joulutoimitukset viimeistään 17.12. Postilla tai PostNordilla. Pidennetty palautus 6.1.2026 asti.

Tuotteen toiminnot

Valittu väri: 4 Brown Metal
koko: 3.5 ml
  

Tuotekuvaus ja tuotetiedot

Tuotekuvaus

Epic Wear nestemäinen silmänrajauksemme nyt metallinhohtoisissa sävyissä! Sama 24 tunnin kesto uusissa sävyissä kimaltelevilla, metallinhohtoisilla ja valoa heijastavilla lopputuloksilla.

NYX Professional Makeupin Epic Wear Metallic Liquid nestemäinen silmänrajaus kestää jopa 24H koostumuksessa, joka ei lohkea, tahraa tai haalistu, joten voit käyttää tilanteessa kuin tilanteessa.
Silmänrajauksen ohuella ja joustavalla harjalla teet helppon ja tarkan rajauksen ja lukemattomia taiteellisia luomuksia.

Luo lukemattomia taiteellisia lookeja vaikuttavista vartalomaaleista dramaattisiin, graafisiin silmämeikkeihin kimaltelevilla metallinhohtoisilla ja valoa heijastavillaa lopputuloksilla!
Kokeile uusia erittäin metallinhohtoisia nestemäisiä silmänrajauksia yhdessä alkuperäisten Epic Wear liner -sarjan tuotteiden kanssa ja luo äärettömän monipuolisia lookeja.

Tuotetiedot

Ainesosat

2049851: ISODODECANE • TRIMETHYLSILOXYSILICATE • DIMETHICONE • MICA • CI 77499 / IRON OXIDES • DISTEARDIMONIUM HECTORITE • CI 77491 / IRON OXIDES • CI 77891 / TITANIUM DIOXIDE • SORBITAN TRISTEARATE • PROPYLENE CARBONATE • C10-18 TRIGLYCERIDES • TIN OXIDE • CAPRYLYL GLYCOL • PHYTOSTERYL ISOSTEARATE • HEXYLENE GLYCOL • ASCORBYL PALMITATE • PHENOXYETHANOL (F.I.L. D264972/1).
Ainesosalista saattaa olla muuttunut. Tarkista aina ainesosalista ostamastasi pakkauksesta.

(Tarkastathan aina ainesosaluettelon tuotepakkauksesta)

Alkuperämaa

Yhdysvallat

Valmistaja

L'Oréal
PL 39 (Keilaranta 13 A), 02201 Espoo, Suomi
Neuvonta.FIN@loreal.com

Käyttöohjeet

Levitä suoraan iholle ja piirrä tarkkoja rajauksia ja mielikuvituksellisia vartalomaaleja. Käytä sapluunaa väliaikaisten tatuointien luomiseen!

Tuotekoodi

0800897103415

Lisätiedot

Vaaralausekkeet

H226 Syttyvä neste ja höyry

Huomio

Toimi aina tuotteen etiketissä olevien tietojen mukaisesti.

Arviot (3)

Keskiarvo4,3/5

Tuotearvostelun voi kirjoittaa vain asiakas, joka on ostanut kyseisen tuotteen Sokoksen verkkokaupasta.

  • arvosana4/5

    JohannaVahvistettu osto

    arvosana4/5

    Johanna
    Vahvistettu osto

    Loistava pigmentti ja pysyvyys

    Olen ostanut kolme sävyä (brown, teal ja fuchsia) ja ihastunut niihin. Rajaussivellin juuri sopivan kokoinen, loistava pigmentti ja kestävyys. Muistettava antaa värin kuivua hyvin (n. 30s) ennen luomien räpyttelyä, muutoin yläluomelle tulee vähän väriä. Kirkkaat värit ovat ihanaa vaihtelua mustalle.

Samanlaisia tuotteita

Tuotteet latautuu
  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu

Tuotesuosittelut voivat näkyä sinulle kohdennetusti

Merkiltä NYX Professional Makeup

Tuotteet latautuu
  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu

Tuotesuosittelut voivat näkyä sinulle kohdennetusti

Saatat pitää myös näistä

Tuotteet latautuu
  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu

Tuotesuosittelut voivat näkyä sinulle kohdennetusti