Asiakasomistajapäivät: Normaalihintaiset tuotteet –20% Tilaa lahjat myymälään viimeistään 15.12.!

Sokos logoEtusivu
 
 
Marc Jacobs

Marc Jacobs Daisy Fresh EdT tuoksu 30 ml

Hinta73,50 €Alennushinta S-Etukortilla58,80 €Yksikköhinta2 450,00 €/l

Asiakasomistajapäivät vielä tänään! Normaalihintaiset tuotteet –20 %

S-Etukortilla Sokoksella, Sokos Emotionissa ja verkossa kirjautuneille asiakkaille 15.12. asti. Hanki parhaat lahjat ja hemmottele itseäsi – tutustu täältä vinkkeihimme! Tilaa joululahjat viimeistään 15.12. myymälänoudolla tai 17.12. Postin tai PostNordin toimituksella. Pidennetty palautus 6.1.2026 asti.

Tuotteen toiminnot

  

Tuotekuvaus ja tuotetiedot

Tuotekuvaus

Hienostunut mutta ei liian vakava Daisy Eau So Fresh säteilee aurinkoista, eloisaa energiaa. Kuten alkuperäisen Daisyn eloisa versio, joka herättää aistit kirkkaalla eleganssilla ja omituisella viehätyksellä. Daisy Eau So Fresh inspiroi meitä olemaan rohkea ja naisellinen, suloinen ja arvaamaton, kuten nainen, joka sitä käyttää.

Daisy Eau So Fresh EdT on kupliva kukkaishedelmäinen tuoksu, joka hurmaa aurinkoisuudellaan ja energisyydellään. Se on leikillinen ja hivenen härnäävä versio alkuperäisestä Daisy-tuoksusta. Tuoksussa on mukana raikasta vadelmaa, aistillista ruusua ja täyteläistä, lämmintä luumun tuoksua. Hienostunut, mutta ei liian vakavamielinen. Daisy Eau So Fresh -tuoksussa kiteytyy Marc Jacobsin naisellisen ja särmikkään tyylin ydin. Parfyymimestari Alberto Morillas, Daisy Marc Jacobsin luoja, on luonut tämän säteilevän hedelmä- ja kukkakimpun.

Daisy Eau So Freshin hennon vaaleanpunaisen eliksiirin täydellinen symboli on kristallinkirkas pullo, jonka leikkisä päivänkakkaroiden korkki nostavat vitsikkyyden uusiin sfääreihin. #MJDaisy

Tuotetiedot

Koko

30ML

Ainesosat

ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, LINALOOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, CITRONELLOL, OCTOCRYLENE, LIMONENE, HYDROXYCITRONELLAL, BENZYL SALICYLATE, HEXYL CINNAMAL, GERANIOL, CITRAL, FARNESOL, METHYL 2-OCTYNOATE, BENZYL ALCOHOL, BHT, FD&C YELLOW NO. 5 (CI 19140), D&C RED NO. 33 (CI 17200), EXT. D&C VIOLET NO. 2 (CI 60730).

(Tarkastathan aina ainesosaluettelon tuotepakkauksesta)

Alkuperämaa

Saksa

Tuotekoodi

3614229159073

Lisätiedot

Vaaralausekkeet

H225 Helposti syttyvä neste ja höyry

Huomio

Toimi aina tuotteen etiketissä olevien tietojen mukaisesti.

Arviot (15)

Keskiarvo4,8/5

  • arvosana5/5

    Ritva L.Vahvistettu osto

    arvosana5/5

    Ritva L.
    Vahvistettu osto

    Mielipide

    Ihana tuoksu jollaista olen etsinyt pitkään

Samanlaisia tuotteita

Tuotteet latautuu
  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu

Tuotesuosittelut voivat näkyä sinulle kohdennetusti

Merkiltä Marc Jacobs

Tuotteet latautuu
  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu

Tuotesuosittelut voivat näkyä sinulle kohdennetusti

Saatat pitää myös näistä

Tuotteet latautuu
  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu

Tuotesuosittelut voivat näkyä sinulle kohdennetusti