Sisältöön

Jo Malone London Myrrh & Tonka Cologne EdT tuoksu 50 ml

Hinta121,00 €Yksikköhinta2 420,00 €/l

Tuotteen toiminnot

Haetaan myymäläsaatavuutta

Tuotekuvaus ja tuotetiedot

Tuotteen tiedot

Tuotekuvaus

Täyteläinen, käsinpoimittu Namibian mirha sekoitettuna lämpimään manteliin ja vaniljan kukoistavaan makeuteen luovat yhdessä ylhäisen ja ylellisen tuoksun.
Alkutuoksu: Laventeli, hunaja ja heinä avaavat tuoksun aromaattisilla vivahteillaan.
Sydäntuoksu: Namibian mirhan täyteläiset aromit yhdistettynä meripihkaan saavat sydäntuoksuun sen ominaisen itämaisen vivahteen.
Lopputuoksu: Tonkapapu yhdessä mantelin, vaniljan ja tupakan kanssa tuovat lopputuoksuun täyteläisyyttä ja pehmeyttä.

Kuinka käyttää hajuvesiämme?
Hajuvedet ovat paitsi asun viimeistelijöitä, myös tunnelman ja tuoksumuistojen luojia sekä persoonallisuutemme esiintuojia. Levitä hajuvettä kehosi pulssikohtiin, niihin, joissa tunnet sydämen sykkeesi erityisen hyvin, eli ranteisiin, niskaan, korvien taakse ja polvitaipeisiin – lämpö stimuloi hajuvettä ja saa sen parhaat puolet esiin. Voit myös kerrostaa hajuvesiämme vartalotuoksuilla, käsisaippuoilla ja -voiteilla sekä vartalovoiteilla. Tuoksun ei välttämättä edes tarvitse olla sama, vaan voit luoda oman, persoonallisen sekoituksesi. Loppujen lopuksi, enemmän on enemmän!

SUOSITUT YHDISTELMÄT
Myrrh & Tonka ja Poppy & Barley
Saa aikaan kukkaisen tuoksun ripauksella kodikasta lämpöä. Mirhan ja tonkapapujen sekä unikkojen ja ohran yhdistelmä luo aistikkaan, kukkaisen tuoksuparin, jossa ohranjyvät yhdistyvät tonkapapujen lisäksi täyteläiseen vaniljaan.
Myrrh & Tonka ja Bronze Wood & Leather
Lämmittää ja voimistaa tuoksua savuisen puun ja nahan aromeilla. Mirhan ja tonkapapujen aromit yhdistettynä metsäisiin puun aromeihin ja nahkaan luo tumman, itämaisen tuoksuparin.

Tuotetiedot
Koko

50ML

Tuotekoodi

0690251047345

Arviot (2)

arvosana5/5

  • arvosana5/5

    tietäjäVahvistettu osto

    arvosana5/5

    tietäjä
    Vahvistettu osto

    Upea tuoksu

    Ostin tuotteen pitkän harkinnan jälkeen. Tuoksu on erillainen, jota ei todellakaan pidä säikähtää. Paras tuoksu hetkeen

  • arvosana5/5

    JaanaVahvistettu osto

    arvosana5/5

    Jaana
    Vahvistettu osto

    Laadukas ja ylellinen

    Ostin tuoksun muutama viikko sitten. Valikoimassa oli useita hyviä vaihtoehtoja ja tätä nyt hetken käytettyäni tulen varmasti kokeilemaan muitakin

Saatat pitää myös näistä

Tuotesuosittelut voivat näkyä sinulle kohdennetusti