Sisältöön
Moiko

MOIKO Ihastus merinovillalapaset

Hinta-

Yksi muodin ja kodin tuote –20 %

Yksi muodin ja kodin tuote –20 % S-Etukortilla ja etukoodilla ETUSI20. Voimassa Sokos-tavarataloissa ja verkossa 11.5. asti. Ei voi yhdistää muihin etuihin. Lisää etukoodi ostoskorin yhteenvedossa ”Käytä etukoodi” kenttään.

Tuotteen toiminnot

Haetaan myymäläsaatavuutta

Tuotekuvaus ja tuotetiedot

Tuotteen tiedot

Tuotekuvaus

Moiko x Moomin -ole sellainen kuin olet. Käsineet on valmistettu Suomessa korkealaatuisesta mulesing-vapaasta merinovillasta. Materiaali tuntuu ylellisen pehmeältä käsiä vasten ja kaksinkertainen neulos pitää kätesi miellyttävän lämpiminä. Lapasten selkäpuolelle on painettu laadukas heijastava kuvio. Tuote kuuluu Heijastavat kädet-mallistoon, joka on voittanut kunniamaininnan kansainvälisessä Red Dot Design- kilpailussa.

Tuotetiedot
Alkuperämaa

Suomi

Materiaali

100% MERINOVILLA

Mallinumero

IHASTUS DO

Tuotekoodi

6430066857920

Arviot (4)

arvosana5/5

  • arvosana5/5

    TirppaVahvistettu osto

    arvosana5/5

    Tirppa
    Vahvistettu osto

    Sievät ja lämpimät.

    Tyytyväinen olen ostokseeni.

  • arvosana5/5

    Suz78Vahvistettu osto

    arvosana5/5

    Suz78
    Vahvistettu osto

    Todella hyvät lapaset!

    Ostin jo vanhoiksi ja kuluneiksi käyneiden tilalle samanlaiset lapaset, aivan huiput! Mahtavat heijastimet, sormet pysyy lämpiminä vaikka millä säällä, kertakaikkiaan parhaat! Ainoa miinuspuoli on että neulos jää melko helposti kiinni oksiin tms teräviin esineisiin, ja alkaa purkautua tai ethdä reikää jos lanka jää kiinni.

  • arvosana5/5

    Raija 81Vahvistettu osto

    arvosana5/5

    Raija 81
    Vahvistettu osto

    Lämpimät

    Ostin lapaset joululahjaksi niin en osaa sanoa.

  • arvosana5/5

    MarjakantVahvistettu osto

    arvosana5/5

    Marjakant
    Vahvistettu osto

    Lapaset

    Hyvälaatuiset lämpimät

Saatat pitää myös näistä

Tuotesuosittelut voivat näkyä sinulle kohdennetusti