Sokos logoEtusivu
Sokos logoEtusivu
Sisley

Sisley Foundation Brush meikkivoidesivellin

Hinta68,90 €

3+1 PÄIVÄÄ tulossa pian!

Tee shoppailusuunnitelma valmiiksi lisäämällä 3+1 PÄIVÄÄ -tuotteet suosikkilistallesi. 3+1 PÄIVÄÄ Sokoksella, Sokos Emotionissa ja verkkokaupassa keskiviikosta sunnuntaihin 24.–28.9. Katso valikoima ennakkoon!

Tuotteen toiminnot

Lisää ostoskoriin latautuu
  
Haetaan myymäläsaatavuutta latautuu

Tuotekuvaus ja tuotetiedot

Tuotteen tiedot

Tuotekuvaus

Foundation Brush -siveltimen pyöreän ja kulmamaisen muodon ansiosta kaikentyyppiset meikkivoiteet, jopa puuterimaiset, levittyvät ja silottuvat täydellisesti. Suorat, aaltomaiset ja erittäin pehmeät synteettiset harjakset on erityisesti suunniteltu ja valittu huolellisesti mahdollisimman täydellisen kasvomeikin tekoon.

Siveltimien kehittämiseksi Sisley on toiminut yhteistyössä Raphaëlin kanssa, joka on ranskalainen, vuonna 1793 perustettu sivellinvalmistaja, tarjotakseen tuotteiden suorituskyvyn esiintuovia lisävälineitä meikkaukseen.

Lisäetu: siveltimen käyttötarkoitus on kirjoitettu sen varteen. Et voi erehtyä siveltimestä!
#beyourownmakeupartist

Tuotetiedot
Koko

1KPL

Alkuperämaa

Mauritius

Tuotekoodi

3473311800121

Arviot

Tuotteesta ei ole vielä arvioita

Saatat pitää myös näistä

  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu

Tuotesuosittelut voivat näkyä sinulle kohdennetusti