Siirry suoraan sisältöön
Finlayson

Finlayson muotoonommeltu aluslakana 180x200cm + 27cm valkoinen

Hinta54,95 €

Yksi muodin ja kodin tuote –20 %

Koskee yhtä normaalihintaista muodin tai kodin tuotetta verkkokaupassa S-Etukortilla ja etukoodilla ETUSI20. Edun voit hyödyntää myös myymälöissä S-mobiilikupongilla yhdessä S-Etukortin kanssa. Voimassa 13.–15.6.

Tuotteen toiminnot

väri: Valkoinen
koko: 180X200
Haetaan myymäläsaatavuutta

Tuotekuvaus ja tuotetiedot

Tuotteen tiedot

Tuotekuvaus

Finlayson muotoonommeltu twill-aluslakana 180x200x27 on helppo pedata sänkyyn ja se pysyy hyvin paikallaan kulmien muotoilun ansiosta. Twill-kangas pitää lakanan ryhdikkäänä ja miellyttävänä nukkua. Sopii 180x200 cm sijauspatjaan.

Tuotetiedot
Kokotiedot

180 (Leveys) x 200 (Korkeus) x 27 (Syvyys) cm

Muut ominaisuudet

koko 180x200 cm
+ 27 cm
100% puuvillaa
allergiatunnus
design in finland
öko-tex

Alkuperämaa

Pakistan

Materiaali

100 % puuvilla

Mallinumero

TWILL

Tuotekoodi

6411720379279

Arviot (2)

Keskiarvo5/5

  • arvosana5/5

    Maarit Maria K.Vahvistettu osto

    arvosana5/5

    Maarit Maria K.
    Vahvistettu osto

    Todella hyvä!

    Lakana tuntuu erittäin korkealaatuiselta. Ollaan nukuttu sillä nyt pari yötä ja on tuntunut hyvältä. Ei liiku patjan päällä , vaikka kovasti pyörii. Sopi hyvin patljaan (180 cm leveä) ja oli helppo laittaa.

  • arvosana5/5

    Irene KVahvistettu osto

    arvosana5/5

    Irene K
    Vahvistettu osto

    Tykkään helppoudesta

    Olen ostanut useampia muotoon ommeltuja lakanoita. Tykkään Finlaysonin laadusta ja lakanan helppokäyttöisyydestä.

Saatat pitää myös näistä

Tuotesuosittelut voivat näkyä sinulle kohdennetusti