Sisältöön
Lumene

Lumene VALO Kirkastava & Silottava Kosteusvoide 50ml

Hinta28,90 €Yksikköhinta578,00 €/l

Tuotteen toiminnot

Haetaan myymäläsaatavuutta

Tuotekuvaus ja tuotetiedot

Tuotteen tiedot

Tuotekuvaus

LUMENE Nordic-C [Valo] Kirkastava & silottava kosteusvoide kosteuttaa ja virkistää tehokkaasti, tehden ihosta sileämmän ja heleän näköisen. Raikas koostumus sisältää ainutlaatuisen, antioksidanttipitoisen pohjoisen lakan marjauutetta ja C-vitamiinia sisältävän kirkastavan yhdisteemme. Puhdasta pohjoista lähdevettä, kosteuttavaa hyaluronihappoa sekä B3- ja B5-vitamiineja sisältävä koostumus auttaa tehostamaan ihon luonnollista kollageenisynteesiä ja saa ihon näyttämään ja tuntumaan täyteläisemmältä, hehkuvammalta ja virkistyneeltä. Vegaaninen koostumus sisältää sivuvirroista saatavia ja luonnosta käsin poimittuja raaka-aineita. Pakkauksessa on käytetty kierrätettäviä materiaaleja.
Kirkastavalla & silottavalla kosteusvoiteella on kliinisesti testattu välittömästi ja pitkäkestoisesti kosteuttava vaikutus *
100% Haluaisi jatkaa tuotteen käyttöä**
100% Vastaajista: iho on pehmeä**
100% Vastaajista: iho on kimmoisa**
92% Vastaajista: ihon sävy on tasaisempi**
88% Vastaajista: iho on heleä**

*Kliininen testi, in vivo, n=27 & n=25
**Itsearviointi, n=27

Käyttö: Levitä puhtaalle kasvojen ja kaulan iholle.

LUMENE - Korkealaatuista pohjoista kauneutta paremman tulevaisuuden puolesta.

Tuotetiedot
Alkuperämaa

Suomi

Tuotekoodi

6412600802207

Arviot (16)

arvosana4,3/5

  • arvosana5/5

    Krisse 66Vahvistettu osto

    arvosana5/5

    Krisse 66
    Vahvistettu osto

    Erinomaiset ominaisuudet

    Ostamaani erittäin tyytyväinen

  • arvosana4/5

    Sartsu20Vahvistettu osto

    arvosana4/5

    Sartsu20
    Vahvistettu osto

    Pitää lupauksensa

    Olen käyttänyt pari viikkoa, mutta jo heti ensimmäisten päivien aikana huomasin vaikutuksen: iho on raikkaan ja sporttisen näköinen ja tuntuu hyvin pehmeältä.

  • arvosana4/5

    AmandaTVahvistettu osto

    arvosana4/5

    AmandaT
    Vahvistettu osto

    Hyvä tuote

    Mielyttävä tuoksu levittyy ja imeytyy hyvin

  • arvosana5/5

    Lumene faniVahvistettu osto

    arvosana5/5

    Lumene fani
    Vahvistettu osto

    Hyvät ominaisuudet

    Erittäin tyytyväinen

  • arvosana5/5

    TulimummoVahvistettu osto

    arvosana5/5

    Tulimummo
    Vahvistettu osto

    60 vuotiaasta 80 vuotiaaksi käytössä.

    Kaikki ohuet voiteet kokeiltu myös apteekin myymät. Lumenen lakansiemenöljyvoide voitti 20v sitten jonkin kilpailun Euroopassa. Ostin lentoasemalta ensi kertaa eläissäni kasvovoiteen kuusikymppisenä. Ei kannata vaihtaa. On tarpeeksi ohut rasvaiselle iholleni, meikkivoide ei rullaa pois. Tämä voide on alkuperäisen jatko. Moni arvelee ihon perusteella jopa 10 v nuoremmaksi.

Saatat pitää myös näistä

Tuotesuosittelut voivat näkyä sinulle kohdennetusti