Sokos logoEtusivu
Sokos logoEtusivu
Huxley

Huxley Conditioning Essence Toner; Freeshape kasvovesi 200ml

Hinta23,90 €Yksikköhinta119,50 €/l

Tuotteen toiminnot

Lisää ostoskoriin latautuu
  

Tuotekuvaus ja tuotetiedot

Tuotteen tiedot

Tuotekuvaus

Huxleyn Conditioning Essence Toner; Freeshape on pH-tasapainoitettu kasvovesi, joka ei ärsytä ihoa ja auttaa ihoa palautumaan. Marokon kaktusvesi ja kaktuskeramidit lisäävät ihon kosteutta, parantavat syvempää kosteutta ja tasoittavat ihoa. Sopii erityisesti silloin, kun ihosi tuntuu kireältä ja kuivalta, kun ihosi kaipaa kosteutta ja tuntuu karhealta ilman heleyttä sekä, kun ihosi on kärsinyt kuivan ympäristön tai epäsäännöllisten elämäntapojen vuoksi.

Käyttö: Kasvojen puhdistuksen jälkeen, painele pieni määrä kasvoille käsin tai pyyhi kasvot kasvovedellä kostutetulla vanulapulla.
Kerrosta halutessa erityisen kuiville ihoalueille.

Tuotetiedot
Ainesosat

Aqua, Lactobacillus Ferment, Butylene Glycol, Isopentyldiol, 1,2-Hexanediol, Dipropylene Glycol, Opuntia Ficus-Indica Stem Extract, Polyglyceryl-10 Laurate, Betaine, Opuntia Ficus-Indica Flower Extract, Arginine, Carbomer, Ethylhexylglycerin, Adenosine, Hydrolyzed Sclerotium Gum, Hydrolyzed Jojoba Esters, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Extract, Sodium Phytate, Parfum, Allantoin, Sodium Citrate, Citric Acid, Caffeine, Panthenol, Bacillus Ferment, Glycerin, Tocopherol, Opuntia Ficus-Indica Seed Oil, Ceramide NP, Phytosphingosine, Hydrogenated Lecithin, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal

(Tarkastathan aina ainesosaluettelon tuotepakkauksesta)

Alkuperämaa

Korean tasavalta

Tuotekoodi

8809422538861

Arviot

Tuotteesta ei ole vielä arvioita

Saatat pitää myös näistä

Tuotteet latautuu
  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu

Tuotesuosittelut voivat näkyä sinulle kohdennetusti