Sokos logoEtusivu
Sokos logoEtusivu
Philosophy Blues Original

PBO Meri Alexa neule

Hinta199,95 €

Yksi muodin tai kodin tuote –20 %

Koskee yhtä normaalihintaista muodin tai kodin tuotetta verkkokaupassa S-Etukortilla ja etukoodilla ETUSI20. Edun voit hyödyntää myös myymälöissä S-mobiilikupongilla yhdessä S-Etukortin kanssa. Voimassa 1.–7.9.2025. Ostoksille: Naisten muoti | Miesten muoti | Koti

Tuotteen toiminnot

väri: 231 Blue lavender
Valittu koko: S
Lisää ostoskoriin latautuu
Haetaan myymäläsaatavuutta latautuu

Tuotekuvaus ja tuotetiedot

Tuotteen tiedot

Tuotekuvaus

Lyhyt o-päänteinen neule, jossa materiaalina ylellisen pehmeä alpakka-merinovilla-polyamidi sekoite. Hihojen suissa on resorit ja hihat ovat kauniin pisaramaisesti muotoillut. Pääntiellä leveä resori.

Tuotetiedot
Alkuperämaa

Kiina

Pesu- ja hoito-ohjeet

Käsinpesu kylmässä vedessä, kloorivalkaisu kielletty, rumpukuivaus kielletty, silitys kielletty, kemiallinen pesu P hellävarainen. Käytä villalle tai silkille tarkoitettua valkaisuaineetonta pesuainetta, vältä liotusta. Kutistuminen maksimissaan viisi prosenttia.

Materiaali

47% alpakka 29% polyamidi 19% merinovilla 5% elastaani

Mallinumero

PBO1393

Tuotekoodi

5715705193821

Arviot

Tuotteesta ei ole vielä arvioita

Saatat pitää myös näistä

  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu

Tuotesuosittelut voivat näkyä sinulle kohdennetusti