Sokos logoEtusivu
Sokos logoEtusivu
My Kit Stories

My Kit Stories Peiteaine- ja korostussivellin 201

Hinta15,90 €

3+1 PÄIVÄÄ tulossa pian!

Tee shoppailusuunnitelma valmiiksi lisäämällä 3+1 PÄIVÄÄ -tuotteet suosikkilistallesi. 3+1 PÄIVÄÄ Sokoksella, Sokos Emotionissa ja verkkokaupassa keskiviikosta sunnuntaihin 24.–28.9. Katso valikoima ennakkoon!

Tuotteen toiminnot

Lisää ostoskoriin latautuu
  
Haetaan myymäläsaatavuutta latautuu

Tuotekuvaus ja tuotetiedot

Tuotteen tiedot

Tuotekuvaus

My Kit Stories Monikäyttöinen meikksivellin 201 sopii käytettäväksi niin varjostuksiin, korostuksiin poskipunalle kuin peiteaineille ja pystyt säätelemään tuotteiden peittävyyttä helposti.
My Kit Stories -siveltimet ovat suunniteltu toimimaan niin voidemaisten kuin puuterimaisten värien kanssa ja jokainen malli sopii käytettäväksi useampaan eli tarkoitukseen. Siveltimen synteettiset harjakset pitävät hyvin muotonsa ja ne tuntuvat silkkisen pehmeiltä ihoa vasten. Siveltimen kaunis puuvarsi on ergonomisesti muotoiltu ja sen hopeanvärinen hylsy on valmistettu kuparista, joka ei muuta väriä ajan kanssa. Harjasten pituus 12-16mm, siveltimen kokonaispituus 178mm. Muista pestä ja huoltaa siveltimiä - käytä siveltimille tarkoitettua saippuaa tai nestettä, muotoile harjakset muotoonsa ja jätä ne ilmavasti lappeelleen kuivumaan.

Tuotetiedot
Alkuperämaa

Kiina

Tuotekoodi

6429811376014

Arviot (1)

Keskiarvo5/5

  • arvosana5/5

    Marjaana T.Vahvistettu osto

    arvosana5/5

    Marjaana T.
    Vahvistettu osto

    Loisto-ostos

    Käytän peiteaineen laittamiseen, hieman viisto, erittäin hyvä sivellin.

Saatat pitää myös näistä

Tuotteet latautuu
  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu

Tuotesuosittelut voivat näkyä sinulle kohdennetusti