Sokos logoEtusivu
Sokos logoEtusivu

Giorgio Armani Terra di Gioia EdP tuoksu 30 ml

Hinta56,50 €Yksikköhinta1 883,33 €/l

Tuotteen toiminnot

Haetaan myymäläsaatavuutta

Tuotekuvaus ja tuotetiedot

Tuotteen tiedot

Tuotekuvaus

Tutustu uuteen Giorgio Armani Terra Di Gioia eau de parfum -tuoksuun. Hedelmäisen kukkaisessa tuoksussa tuoksuu mantelinkukan, jasmiinin ja metsäisen meripihkan tuoksunuotit lämpiminä sointuina.

Uusi feminiininen Giorgio Armani Terra di Gioia tuoksu on oodi lämpimälle ja aistikkaalle Välimeren alueelle. Tämä mielikuvia herättävä tuoksu vangitsee Välimeren rannikon lumoavan tunnelman, jossa kesyttämätön meri kohtaa upeat dyynit ja meripihkan väriset kalliot. TERRA DI GIOIA avautuu kimaltavan lempeinä päärynän sointuina, johon yhdistyy raikkaita sitruunan tuoksunuotteja. Tuoksun sydämessä sykkii eksklusiivisesti Armanille kehitetty intialaisen aitojasmiinin hedelmäinen ja samettinen tuoksu. Juurituoksussa vaikuttavat metsäiset myskin ja meripihkan sävyt, jotka jäävät viipyilemään pehmeästi. Pullon puhdas ja orgaaninen muotoilu on saanut inspiraationsa luonnon pehmeistä muodoista ja kuvastaa Giorgio Armanin esteettistä visiota yksinkertaisesti eleganssista ja autenttisesta naisellisuudesta.

Tuotetiedot
Koko

30ML

Tuotekoodi

3614273347860

Arviot (10)

Keskiarvo4,7/5

  • arvosana5/5

    SuviVahvistettu osto

    arvosana5/5

    Suvi
    Vahvistettu osto

    Lemppaituoksu

    Aivan ihanan, eksoottinen, aistikas tuoksu, joka säilyy iholla kauan.

  • arvosana4/5

    SariJoKuVahvistettu osto

    arvosana4/5

    SariJoKu
    Vahvistettu osto

    Kesäinen tuoksu

    Ihanan aurinkoinen ja paahteinen tuoksu!

  • arvosana5/5

    Alma57Vahvistettu osto

    arvosana5/5

    Alma57
    Vahvistettu osto

    Hieno tuoksu

    Sopiva tuoksu arkeen. Olen hyvin tyytyväinen.

  • arvosana5/5

    HajuherkkäVahvistettu osto

    arvosana5/5

    Hajuherkkä
    Vahvistettu osto

    Puhdas tuulahdus!

    Tässä kestävä tuoksu,ei haju vaan tuoksu!Puhdas,lempeä,kestävä,ikään katsomatta!

  • arvosana5/5

    TopiVahvistettu osto

    arvosana5/5

    Topi
    Vahvistettu osto

    Todella hyvä

    Ostin lahjaksi naisystävälle ja tuoksu oli oikein miellyttävä molempien mielestä. Ei liian hyökkäävä ja sopii tilanteeseen kuin tilanteeseen.

Saatat pitää myös näistä

Tuote latautuu
Tuote latautuu
Tuote latautuu
Tuote latautuu

Tuotesuosittelut voivat näkyä sinulle kohdennetusti