Sokos logoEtusivu
Sokos logoEtusivu
Klippoteket

Klippoteket Styling Dust Spray Dry Shampoo kuivashampoo & muotoilu 50 ml

Hinta4,20 €Yksikköhinta84,00 €/l

3+1 PÄIVÄÄ tulossa pian!

Tee shoppailusuunnitelma valmiiksi lisäämällä 3+1 PÄIVÄÄ -tuotteet suosikkilistallesi. 3+1 PÄIVÄÄ Sokoksella, Sokos Emotionissa ja verkkokaupassa keskiviikosta sunnuntaihin 24.–28.9. Katso valikoima ennakkoon!

Tuotteen toiminnot

Lisää ostoskoriin latautuu
  
Haetaan myymäläsaatavuutta latautuu

Tuotekuvaus ja tuotetiedot

Tuotteen tiedot

Tuotekuvaus

Klippoteket Styling Dust Spray kuivashampoo & muotoilu, raikastaa hiukset, kun ei ole aikaa pesulle. Poistaa rasvaa, tuuheuttaa ja antaa voimakkaan muotoilun. Sopii paremmin vaaleille hiuksille, saattaa jättää näkyviä jäämiä tummiin hiuksiin.

Käyttöohje: Ravista pulloa hyvin ennen käyttöä. Suihkuta kuivaan hiuspohjaan, jonka jälkeen harjaa ylimääräinen pois ja tee haluamasi muotoilu. Helppo pestä pois.

Tuotetiedot
Alkuperämaa

Puola

Käyttöohjeet

Ravista pulloa hyvin.Suihkuta kuivaan hiuspohjaan. Harjaa ylimääräinen pois ja tee haluttu muotoilu. Helppo pestä pois.

Tuotekoodi

7391647004845

Lisätiedot
Vaaralausekkeet

H222 Erittäin helposti syttyvä aerosoli

H229 Painesäiliö: Voi revetä kuumennettaessa

Huomio

Toimi aina tuotteen etiketissä olevien tietojen mukaisesti.

Arviot

Tuotteesta ei ole vielä arvioita

Saatat pitää myös näistä

  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu

Tuotesuosittelut voivat näkyä sinulle kohdennetusti