Sokos logoEtusivu
Sokos logoEtusivu
Sisley

Sisley Express Flower Gel kosteusnaamio 60 ml

Hinta157,00 €Yksikköhinta2 616,67 €/l

3+1 PÄIVÄÄ tulossa pian!

Tee shoppailusuunnitelma valmiiksi lisäämällä 3+1 PÄIVÄÄ -tuotteet suosikkilistallesi. 3+1 PÄIVÄÄ Sokoksella, Sokos Emotionissa ja verkkokaupassa keskiviikosta sunnuntaihin 24.–28.9. Katso valikoima ennakkoon!

Tuotteen toiminnot

Lisää ostoskoriin latautuu
  
Haetaan myymäläsaatavuutta latautuu

Tuotekuvaus ja tuotetiedot

Tuotteen tiedot

Tuotekuvaus

Express Flower Gel on erittäin raikas, kosteuttava ja vahvistava geeli-voide -naamio, joka on tehty kuivalle, elottomalle tai väsyneen näköiselle iholle. Kosteuttavien aktiiviaineiden ansiosta (lilja- ja kurjenmiekkauutteet) se uudistaa (seesamiuute), kosteuttaa, vahvistaa, poistaa väsymyksen ja stressin merkkejä, silottaa juonteita ja tasoittaa ihonvärin vain 3 minuutissa.

Tuotetiedot
Koko

60ML

Alkuperämaa

Ranska

Tuotekoodi

3473311420008

Arviot (2)

Keskiarvo4,5/5

  • arvosana4/5

    jokapäiväinen käyttäjäVahvistettu osto

    arvosana4/5

    jokapäiväinen käyttäjä
    Vahvistettu osto

    Hyvin kosteuttava

    Tätä tuote oli mukana Kanarian saarilla, kun olin siellä kuukauden. Kasvojen iho pysyi kosteusnaamion säännöllisellä käytöllä pehmeänä eikä kuivunut.

  • arvosana5/5

    WilhelmVahvistettu osto

    arvosana5/5

    Wilhelm
    Vahvistettu osto

    Loistava tuote

    Olen käyttänyt tuotetta n. 10 vuotta. Tarvittaessa olen käyttänyt kuurina, mutta muuten 2-3 kertaa viikossa. Laskee kasvojen turvotusta (myös silmänalusten) ja tasoittaa värieroja. Ja rauhoittaa ihoa. Pitkän käyttökokemuksen perusteella voin sanoa, että soveltuu oikein hyvin myös miehen iholle. Olen levittänyt naamion kasvoille ja silmänalusiholle aamulla, kasvojen pesun jälkeen.

Saatat pitää myös näistä

  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu

Tuotesuosittelut voivat näkyä sinulle kohdennetusti