Muoti & koti –20% S-Etukortilla! Kaikki tarjoukset

Sokos logoEtusivu
Sokos logoEtusivu
House

House naisten villa-silkkileggingsit

Hinta24,95 €Alennushinta S-Etukortilla19,96 €

Tee tilaa uudelle: Muoti ja koti –20% S-Etukortilla pe–ma!

Etu koskee normaalihintaisia naisten ja miesten muodin tuotteita sekä kodin valikoimaa. Voimassa Sokoksella ja verkkokaupassa perjantaista maanantaihin 12.–15.9. Ostoksille: Naisten muoti | Miesten muoti | Koti

Tuotteen toiminnot

väri: BLACK
Valittu koko: S
Lisää ostoskoriin latautuu
  
Haetaan myymäläsaatavuutta latautuu

Tuotekuvaus ja tuotetiedot

Tuotteen tiedot

Tuotekuvaus

Naisten lämpöiset villa-silkkileggingsit. Materiaali: 56 % villaa, 24 % silkkiä, 17 % polyamidia, 3 % elastaania.

S-ryhmä on kehittänyt omien tuotteidensa vastuullisuutta jo pitkään. Esimerkiksi S-ryhmän omien merkkien ja oman maahantuonnin tekstiilituotteet valmistetaan vastuullisuusauditoiduissa tehtaissa. Tavoitteena on, että vuoden 2025 loppuun mennessä kaikki omien merkkien ja oman maahantuonnin tuotteissa käytetty puuvilla on vastuullisesti tuotettua eli luomua, kierrätettyä, Reilua kauppaa tai Better Cotton -aloitteen mukaisesti hankittua.

Tuotetiedot
Alkuperämaa

Liettua

Pesu- ja hoito-ohjeet

Pesuohje tuotteessa

Materiaali

56 % villa, 24 % silkki, 17 % polyamidi, 3 % elastaani

Mallinumero

LEWOSILK

Tuotekoodi

6409606699672

Arviot (9)

Keskiarvo3,3/5

  • arvosana1/5

    Maarit B.Vahvistettu osto

    arvosana1/5

    Maarit B.
    Vahvistettu osto

    Pettymys

    Nämä ei mahtuneet polvesta ylöspäin jalkaan, vaikka otin koon xl. Ei jousta juuri lainkaan. Mahtunee vain erittäin kapeajalkaisille. Harmittavasti meni rahat hukkaan, kun pakkaus päätyi jo pahvinkeräykseen. Odotin niin näiden käyttöä ilman viiletessä. Onneksi on Voguen merinosukkikset, ne joustaa ja mahtuu.

  • arvosana1/5

    Pirjo S.Vahvistettu osto

    arvosana1/5

    Pirjo S.
    Vahvistettu osto

    villasilkkilegginsit

    Tuotteessa täysin väärä mitoitus, L-koko tehty varmaan lapselle. Siskolle tilaamani pienempi koko sen sijaan kävi hänelle. Huomasin että joku toinenkin oli huomauttanut mitoituksesta.

  • arvosana5/5

    Heidi S.Vahvistettu osto

    arvosana5/5

    Heidi S.
    Vahvistettu osto

    Parhaat

    lämpimät, pehmeät ja kivannäköiset

  • arvosana4/5

    TerttuVahvistettu osto

    arvosana4/5

    Terttu
    Vahvistettu osto

    Erittäin miellyttävät

    Lämpimät$9 Eivät kutise

  • arvosana4/5

    Eeva28Vahvistettu osto

    arvosana4/5

    Eeva28
    Vahvistettu osto

    Mukavat myös farkkujen alla

    Ihanan pehmeät ja lämmittävät

Saatat pitää myös näistä

  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu
  • Tuote latautuu

Tuotesuosittelut voivat näkyä sinulle kohdennetusti